КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робочий візит до Богуславщини
 

Опубліковано 06.04.2016

 

 

05 квітня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької районної ради Наталія Папіженко разом з першим заступником голови Кагарлицької райдержадміністрації Романом Коваленком, заступником з гуманітарних питань Кагарлицької райдержадміністрації Світланою Синюк побували  з візитом в Богуславському районі, основною метою якого було ознайомлення з роботою спортивного комплексу «Льодограй».

Делегацію з району зустрічали голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло та директор льодової арени «Льодограй» Ігор Штефан.

06 08.04.2016

Під час зустрічі відвідали та ознайомилися з роботою спортивного комплексу. Льодова арена «Льодограй» - це сучасний спортивний комплекс з критим манежем, льодовою ареною, спортивними та тренажерними залами, залами для культурно-мистецької діяльності та інші.. На сьогоднішній день близько 200 вихованців відвідують заклад. Також проводять змагання та тренування учасники з інших регіонів країни.

В результаті візиту представники обох районів обмінялись думками щодо можливої подальшої співпраці та налагодження контактів у галузі спорту.

   06 07.04.2016

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради