КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча зустріч
 

Опубліковано 24.03.2016

 

23 березня за участю голови районної ради Івана Семцова та заступника голови районної ради Наталії Папіженко відбулася робоча зустріч з керівниками комунальних закладів району, а саме головним лікарем Кагарлицької ЦРЛ  Віктором Кулініченко та Центру первинної медико-санітарної медицини Інною Карапірою.

Керівництво району оглянули стан справ у комунальних закладах, ознайомилося з матеріально-технічної базою. Візит був викликаний стурбованістю жителів району стосовно скорочення ліжко-місць у відділеннях (набув чинності наказ Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), який передбачає зменшення числа ліжко-місць у лікарнях до 60 (з нинішніх 87,9) з розрахунку на 10 тис. осіб).

Також, голова та заступник голови районної ради завітали з візитом до завідуючої поліклініки Валентини Павловської, яка в свою чергу розповіла про проблеми з якими стикаються під час виконання роботи.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради