КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Збори громадян в с. Стави

 

Опубліковано 31.03.2016

 

У середу, 30 березня відбулися загальні збори громадян села Стави, участь в яких взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови районної ради Наталія Папіженко, перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко,  депутат районної ради Іван Лисий, керівники служб району, керівники сільськогосподарських формувань, які орендують землі на території Ставівської сільської ради, громада села.

Присутні заслухали звіт сільського голови Володимира Михайленка про роботу сільської ради за 2015 рік. В своєму виступі голова села акцентував увагу на проблемах населеного пункту та окреслив плани та напрямки роботи на 2016 рік. Учасники заходу обговорили основні питання життєзабезпечення села.

Головний лікар КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району" Інна Карапіра повідомила пристуніх, що з серпня 2016 року в населеному пункті працюватиме лікар-терапевт.

Багато нарікань від ставівчан стосувалися роботи районного відділення поліції, а саме неналежного реагування та розкриття злочинів в селі, де скоєно ряд крадіжок в приватних домогосподарствах.

Інженер-гідротехнік Обухівського МУВГ Людмила Миколенко надала роз'яснення на поставлене питання щодо забирання поверхневих вод водойми, яка знаходиться за межами населеного пункту.

Перед присутніми виступили керівники сільськогосподарських господарств, які орендують землі на території сільської ради. Кожен керівник проінформував про суми виплат за земельні паї в 2015 році та заплановані суми на 2016 рік, а також про плани господарств в допомозі сільській громаді в тих чи інших питаннях.

Важливим питанням, що розглядалося на зборах громадян було питання виділення землі для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО та їх сім'ям. У ході обговорення прийнято рішення учасникам АТО звернутися до Держгеокадастру в Київській області з проханням надати земельну ділянку на території області.

 

 

 

 
 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради