КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Позачергова сесія районної ради

 

Опубліковано 01.03.2016

01 березня 2016 року у великому залі засідань Кагарлицької районної державної адміністрації відбулося  засідання 7 позачергової сесії районної ради. Сесію вів голова районної ради Іван Семцов. На позачерговій сесії з 34 депутатів, присутніх було 22 депутати.

Приймали участь у сесійному засіданні депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, заступник керівника Кагарлицької місцевої прокуратури - Денис Антонюк, заступник голови міста Олег Пурій, місцеві ЗМІ.

Депутати розглянули три питання порядку денного: про внесення змін у рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016 р. № 045-05-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік»; про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району та про створення комунального підприємства Кагарлицької районної ради «Реєстраційне агентство».

Людмила Сушко, голова тимчасової комісії із перевірки роботи КП «Кагарлицька центральна районна аптека №9» ознайомила присутніх із результатами роботи комісії. Вона повідомила, що виявлено ряд порушень. Зокрема, понад 70 відсотків усіх медикаментів придбавалися в двох фірмах. Які, до того ж, ще й були посередниками, а не виробниками. Ще одним кричущим порушенням було знаходження у безпосередньому підпорядкуванні керівника комунального підприємства Олександра Гавриленка кількох його близьких родичів, що суперечить діючому антикорупційному законодавству. Виявлено й ряд порушень із діловодства, процедури укладання договорів на оренду майна тощо.

Депутати задовольнили заяву Олександра Гавриленка про звільнення із займаної посади.

Також депутати своїм рішенням створили КП «Реєстраційне агентство», яке буде надавати послуги із реєстрації, які раніше виконувала реєстраційна служба. Також на базі КП в перспективі будуть надаватися й послуги БТІ.

Обговорюючи дане питання, депутати Віталій Карлюк, Олег Вітенко, Олександр Широкоступ наголошували на необхідності розвитку конкурентного середовища в районі. А, отже, й на тому, що створення «Реєстраційного агентства» на часі. До того ж це додаткові надходження до районного бюджету.

Депутат Сергій Шостак запропонував у порядку контролю та оцінки за діяльністю новоствореного КП заслухати звіт про його діяльність не через рік, а через півроку. На що депутати погодилися.

Голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда ознайомив присутніх на сесії зі станом справ на цукровому заводі. Він зазначив, що, незважаючи на усі зусилля в переговорах, проведення пікетів, власник підприємства продовжує демонтаж та вивезення обладнання і вирізку металевих конструкцій. Разом з тим, повідомив Віктор Коляда, власник цукрозаводу наполягає, що на території підприємства буде діяти ТЕЦ та здійснюватиметься виготовлення будівельних сумішей.

 

За матеріалами "ВК"

 

 

 

 
 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради