КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Опубліковано 15.02.2016

 

15 лютого у великому залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час заходу було покладено квіти та вінки до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшановано хвилиною мовчання загиблих воїнів.

Перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій, районний військовий комісар В’ячеслав Харчевський та заступник голови громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» Кагарлицького району Олександр Зінченко.

 

У ході заходу відбулося нагородження воїнів-афганців спільними Подяками Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної державної адміністрації, Подякою Кагарлицького міського голови та вручені пам’ятні медалі з нагоди річниці виведення військ з Афганістану всім воїнам, які проживають на території Кагарлицького району.

  

Зокрема, за героїзм, мужність та звитягу, виявлені під час виконання військового обов’язку, активну громадянську і життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагороджено Подякою Кагарлицької районної ради та Кагарлицької РДА:

 

Владиченка Олександра Павловича

Дідович Любов Федорівну

Євтушенка Павла Вікторовича

Заїку Василя Петровича

Іванова Олексія Олексійовича

Кузуб Анатолія Володимировича

Вірченка Григорія Петровича

Лакатош Василя Васильовича

Лакея Павла Олександровича

Петрусенка Станіслава Олексійовича

Пустового Сергія Миколайовича

Рибака Віктора Павловича

Шкуту Сергія Юрійовича

 

В подарунок для воїнів-афганців та присутніх музичні композиції подарували викладачі та вихованці міського будинку культури та Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості.

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради