КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Оцінка стану цукрового заводу

 

Опубліковано 03.02.2016

 

03 лютого робоча група з вивчення питання щодо відновлення роботи Кагарлицького цукрового заводу та погашення заборгованості із заробітної плати за погодженням із новим власником майнового комплексу Кагарлицького цукрозаводу та за участю керівництва міста і району, оглянули виробничі приміщення заводу. Колишні працівники заводу – члени робочої групи дали в цілому позитивну оцінку нинішньому стану матеріальної бази, а отже підприємство може запрацювати після певних капіталовкладень.

У ході перемовин з власниками було досягнуто домовленості про відтермінування вирізки майна на металобрухт та прозвучала орієнтовна ціна для викупу 30 мільйонів гривень. Отже, сьогоднішнім завданням є пошук інвестора, який би викупив завод і відновив його функціонування.

…У суботу, 6 лютого, в міському Будинку культури відбудуться збори кагарличан – колишніх працівників цукрозаводу і всіх, кому небайдужа його подальша доля. Тож приходьте, шановні патріоти міста!

Початок о 10-й годині.

 

 

 

 

 
 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради