КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча зустріч
 

Опубліковано 02.02.2016

 

01 лютого голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяв участь у робочій зустрічі  з керівниками закладів соціальної сфери за головуванням голови Кагарлицької РДА Віктора Коляди. Участь в засіданні приймали керівник апарату райдержадміністрації Людмила Козенко, начальник фінансового управління РДА Наталія Перевера, заступник начальника відділу освіти РДА Юрій Федусенко, головний лікар Кагарлицької центральної районної лікарні Віктор Кулініченко.

Під час зустрічі обговорили питання теплопостачання підприємством КП КОР "Тепломережа" в заклади соціальної сфери. До 31 жовтня 2015 року КП КОР "Тепломережа" надавала послуги з теплопостачання за рахунок природного газу, а з 1 листопада 2015 року дані послуги надаються за рахунок альтернативних видів палива. В зв'язку з переходом на альтернативні види палива зменшилася вартість одної Гкал, але збільшилась кількість Гкал. В зв'язку з великим збільшенням кількості Гкал збільшилися витрати з бюджету відділу освіти РДА.

За результатами обговорення вирішили на черговому засіданні сесії районної ради розглянути питання про утворення районного комунального підприємства з метою здешевлення вартості послуг за енергоносії для бюджетних організацій та фізичних осіб.

 
 
 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради