КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Сесія Ставівської сільської ради
 

Опубліковано 20.01.2016

20 січня голова Кагарлицької районної ради І.М. Семцов  взяв участь в позачерговому засіданні сесії Ставівської сільської ради. Також участь в засіданні сесії взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації  В.М. Коляда, депутат Кагарлицької районної ради Іван Лисий, начальник управління  Держгеокадастру у Кагарлицькому районі  Ольга Журило, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Михайло Лисенко, секретар Центру надання допомоги учасникам АТО Катерина Стайловська.

Під час засідання розглянуто звернення учасників АТО та їх родин щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства площею 2 га. В зв’язку з тим, що на території села обмежена площа землі, раніше сесією сільської ради було прийнято рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО площею 0,40 га. Але родини військовослужбовців залишилися невдоволені даним рішенням і вимагають виділення землі площею 2 га.

У ході обговорення  цього питання була створена робоча комісія, до якої включили начальника управління  Держгеокадастру у Кагарлицькому районі  та жителів села, щоб провести інвентаризацію земель на території села. Разом з тим, до закінчення антитерористичної операції не виділяти ділянок її учасникам, щоб потім мати змогу рівномірно розподілити земельні ділянки між всіма військовослужбовцями, що брали участь в АТО. Дану пропозицію підтримали депутати сільської ради.

 

 
 
 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради