КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Робоча поїздка в с. Балико-Щучинка
 

09 грудня голова Кагарлицької районної ради Іван Михайлович Семцов та голова  Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Миколайович Коляда   взяли участь в засіданні сесії Баликощучинської сільської ради. Зокрема на засіданні сесії розглядалися питання:

- про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку сіл в 2015 році та план соціально-економічного та культурного розвитку сіл в 2016 році;

- звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2015 року;

- про встановлення пільг на харчування окремої категорії дітей в ДНЗ «Балико-Щучинська Веселка».


     Крім того, керівники району відвідали заклади соціальної сфери села, де обговорили ряд поточних питань, зокрема дотримання температурного режиму в дитячому садочку та школі, харчування дітей та матеріально-технічне забезпечення закладів.

    Також керівники району відвідали музей меморіального комплексу "Букринський плацдарм", де ознайомилися з умовами зберігання експонатів, матеріально-технічним забезпеченням та обговорили питання належного фінансування меморіального комплексу.

 
 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради