КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Пошук в Інтернеті

 

Календар

 

 
Проведено засідання постійних комісій районної ради
 

Опубліковано 31.05.2016

 

 

31 травня 2016 року проведено засідання постійної  комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку,  комунальної власності, промисловості, транспорту, зв'язку, будівництва торгівлі та побуту. Вів засідання голова постійної комісії Петро Папіженко.

У роботі постійної комісії та обговоренні питань порядку денного взяв участь голова районної ради Іван Семцов та перший заступник голови Кагарлицької РДА Роман Коваленко.

Члени постійної комісії розглянули  лист керуючої  ТВБВ № 10026/0614 про зменшення  орендної плати за розміщення банкомата, заяви кандидатів на участь у співбесіді на зайняття посади завідуючого КП «Кагарлицька центральна районна аптека № 9»  та розглянули питання створення комунального підприємства Кагарлицької районної ради "Арх-буд".

В ході проведення співбесіди на зайняття посади завідуючого КП "Кагарлицька центральна районна аптека №9", депутати районної ради обговорили кандидатури Волкової О.В. та Осадчої Г.С.  та рекомендували сесії районної ради призначити Волкову Олександру завідувачем  КП  «Кагарлицька центральна районна аптека № 9»  строком на 1 (один) рік.

 

 

 

З питань порядку денного сесії члени комісії прийняли відповідні рішення. 

 

На засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, яка відбулася за участю голови районної ради Івана Семцова та першого заступника голови Кагарлицької РДА Романа Коваленка, під головуванням Анатолія Ворони (голови постійної комісії) одним із перших питань порядку денного депутати розглянули зміни до рішення 5-ї сесії районної ради від 13.01.2016р.  № 045-05-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2016 рік», з якими присутніх ознайомила начальник управління фінансів Кагарлицької РДА Наталія Перевера.

 

Члени постійної комісії розглянули питання "Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2016 рік" та "Про кошторис  витрат  на  утримання виконавчого  апарату  районної  ради  в  2016 році" та рекомендували винести на розгляд сесії районної ради розглянуті питання порядку денного.

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради