КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 

.

КАГАРЛИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА  VІІ  СКЛИКАННЯ

 

  РІШЕННЯ

 

11.10.2018 № 327 - 37- VІI                                                               м. Кагарлик

 

Про внесення змін до рішення сесії районної ради

від 23.12.2016 №167 - 17- VІI «Про затвердження

Положення про Подяку Кагарлицької районної

ради та Кагарлицької районної державної адміністрації

на 2017-2020 роки»

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення  діяльності депутатів,районна рада вирішила:

 

1. Внести зміни в додаток до рішення сесії районної ради від 23.12.2016 №167 - 17- VІI « Про затвердження Положення про Подяку Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної державної адміністрації на 2017-2020 роки» виклавши його в новій редакції ( додається).

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку.

 

Голова районної ради                                                       І.М. Семцов

 

 

 


 

Додаток

             до рішенням  сесії районної ради

                               № 327 - 37– V1І    від  11.10.18

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Подяку Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної  державної адміністрації  на 2017-2020 роки

 

  1. Загальні положення

1.1.       Подяка Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної державної адміністрації (далі – Подяка ) заснована з метою заохочення депутатів місцевих рад, трудових колективів, громадських організацій, окремих працівників представницьких органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за значний особистий внесок в галузі державного будівництва, становлення і розвиток місцевого самоврядування, розвиток економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, забезпечення законності, прав і свобод громадян, за благодійну та громадську діяльність на території Кагарлицького району, а також з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних і ювілейних дат.

1.2.       Подякою нагороджуються:

а)             посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад – за особисті заслуги у становленні і розвитку органів місцевого самоврядування, діяльності територіальних громад, вирішенні питань соціально-економічного, культурного та духовного розвитку відповідної території;

б)            керівники та працівники органів виконавчої влади, правоохоронних органів,  та інших державних установ – за особистий внесок у розбудову державності України, управління народним господарством регіону, правоохоронну, військову діяльність;

в)             керівники та члени трудових колективів підприємств, установ організацій різних форм власності – за особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній та інших сферах діяльності;

г)             члени громадських, релігійних, благодійних організацій – за особисті заслуги в громадській та благодійній діяльності;

д)            трудові колективи та громадські організації, які вносять конкретний внесок у розбудову державності України, сприяють місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально – економічного, культурного та духовного розвитку підвідомчих територій.

1.3.       Нагородження Подякою здійснюється відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та районної державної адміністрації, підписи скріплюються гербовою печаткою районної ради та гербовою печаткою районної державної адміністрації .

 

2. Опис Подяки Кагарлицької районної ради та  Кагарлицької районної державної адміністрації

 

2.4. Подяка  Кагарлицької районної ради Кагарлицької районної державної адміністрації виготовлена на папері формату А 4 (295 х 210) з сіро-голубим фоном, краї Подяки обрамлені коричневою рамкою.

У верхній частині Подяки в центрі розміщено Герб Кагарлицького району, від якого в обидва боки розходиться стрічка з елементом Державного Прапора України.

Під ними напис – Кагарлицька районна рада, Кагарлицька районна державна адміністрація  висловлюють, нижче напис великими літерами ПОДЯКУ.

Під текстом “ПОДЯКУ” друкується прізвище, ім’я, по батькові особи та посада особи, яка нагороджується .

Текст Подяки складається відповідно до особистих заслуг особи, зазначеної у розпорядженні голови  голови Кагарлицької районної ради  та голови Кагарлицької районної державної адміністрації про нагородження.

У нижній частині розміщено напис - „Голова районної ради”, нижче “Голова районної державної адміністрації”. Друкується прізвище голови районної державної адміністрації та голови районної ради або осіб, що виконують їх обов’язки, дата нагородження.

Підписи голів засвідчуються відповідними печатками.

 

3.Порядок представлення до нагородження Подякою Кагарлицької районної ради та Кагарлицької районної державної адміністрації

 

            3.1. Ініціювати нагородження Подякою мають право голова районної ради  та голова  районної державної адміністрації.

3.2. Клопотання про нагородження Подякою  мають право подавати:

-            сільські,  міський голови;

-            постійні комісії районної  ради;

-            керівники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, державних установ;

-            власники або уповноважені ними органи підприємств, установ, організацій, трудові колективи, профспілкові органи;

-            керівні органи громадських, релігійних, благодійних організацій.

 

            3.3. Підприємства, установи, організації щорічно можуть вносити подання про нагородження Подякою  у такій кількості:

                                                              - при чисельності працюючих до 50 чоловік – 2 ;

- при чисельності працюючих від 50 та більше чоловік - 3;

 

3.4. Подання про нагородження Подякою вноситься до виконавчого апарату районної ради не пізніше  як за 10 днів до дати нагородження і має містити  конкретні відомості про досягнення трудового колективу або особи, яка пропонується до відзначення нагородою.

Одночасно з пропозиціями про нагородження Подякою подаються такі документи:

- лист подання  ( додаток 1 до положення);

           - біографічна довідка та відомості про  професійні, виробничі та інші досягнення осіб, які представляються до нагородження, які підписуються керівником відповідної організації та засвідчуються печаткою організації ( додаток  2 до положення);

            - копія  паспорта (прізвище, ім’я по батькові) осіб, поданих для нагородження;

            - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду особи;

           -  заява про надання згоди на обробку персональних даних ( додаток 3 до положення);

            3.5. Нагороджені Подякою може бути проведено повторно не раніше, як через два роки після попереднього. Повторне нагородження Подякою допускається лише у виняткових випадках ( ювілейні дати).

            3.6. Виклик нагороджуваних, гостей, реєстрація  учасників заходів  здійснюються  відділом  управління персоналом та організаційної роботи апарату Кагарлицької РДА.

            3.7. Проведення урочистих заходів з нагоди свят покладається на відділ культури і туризму, національностей та релігій  Кагарлицької РДА.

 

  1. Порядок вручення Подяки

4.1.Вручення Подяк  проводиться головою районної ради, головою районної державної адміністрації за їх дорученням – заступниками голів або іншими посадовими особами в обстановці урочистості і широкої гласності.

4.2. Разом із Подякою нагородженому може вручатись цінний подарунок або грошова премія в розмірі 300 гривень за наявності відповідного бюджетного фінансування.

4.2.1.Трудовим, творчим колективам, територіальнім громадам сіл, міста за особливі заслуги та з нагоди ювілейних дат може  вручатись цінний подарунок або грошова премія  в розмірі не більше 500 гривень.

 

 

 Голова районної ради                                                      І.М. Семцов

Перелік документів для подання на нагородження:


- лист подання;
- біографічна довідка;
- трудова діяльність;
- заява про надання згоди на обробку персональних даних;
- копія паспорта;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду особ

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради